Współpraca

Blog powstał, aby pomagać innym w zrozumieniu zaburzeń i chorób psychicznych. Z czasem okazało się, że jest on autoterapią i moją formą komunikacji. Koniec, końców jest on czymś, co stworzyłam z pomocą partnera i jest moim sukcesem!

Jestem osobą, która lubi ciągle się rozwijać oraz podejmować nowe wyzwania – po prostu nie lubię siedzieć w jednym miejscu. Tak samo mam z blogiem. Początkowo pojawiałam się w nim tylko ja, aktualnie pojawia się w nim więcej osób i zdecydowanie chciałabym, aby pojawiało się ich jeszcze więcej. Marzy mi się utworzenie „sieci współpracy”. Chcę, aby było to miejsce, w którym mogą zaistnieć osoby, które raczkują w świecie internetu i mediów społecznościowych, abyśmy wspólnie podejmowali tematykę codzienności z zaburzeniami psychicznymi i nie tylko! Chciałabym, aby na tym blogu pojawili się również specjaliści z zakresu psychiatrii i psychologii.

Dlaczego mam takie marzenia względem bloga?

Dlatego, że lubię poznawać światopogląd innych osób, z innymi doświadczeniami. Jeśli chodzi o obecność specjalistów na tym blogu to chciałabym, aby zaczął on przyjmować profesjonalną postać… Interesuję się psychologią i sporo czytam na ten temat, ale nadal nie czuję się mocna i biegła w tym, aby być w 100% pewna i odpowiedzialna za wszystkie teksty pod względem merytorycznym. Poza tym marzy mi się współpraca ze specjalistami, ponieważ byłaby to idealna okazja do nauki oraz czerpania doświadczenia.

Z kim podjęłam współpracę?

Do tej pory największą współpracę podjęłam ze Stowarzyszeniem Widzących Więcej. W stowarzyszeniu zaczynałam od bycia wolontariuszem, później liderem Zespołu Online, a dzisiaj jestem Wiceprezesem Zarządu Głównego Stowarzyszenia Widzących Więcej. Dzięki temu poznałam wielu podopiecznych, wolontariuszy, ale również specjalistów, którzy rozszerzają moje spojrzenie na świat.

Pojawiam się w wywiadach z różnymi organizacjami i osobami. Jeżdżę po całej Polsce, gdy tylko zostanę zaproszona na rozmowę.